سوالات متداول

1منشور اخلاقی شرکت هایپرفامیلی کدام است؟
"اصل بودن" مشتری، رعایت ادب واحترام در رفتار با مشتری ، امانت داری ، تواضع ، آراستگی، شنیدن موثر مطالب مشتری، دقت، تعهد، کسب رضایت مشتری ارائه کالاهای با کیفیت، ایجاد محیطی مطبوع و دلپذیر برای مشتری از رئوس منشور اخلاقی کارکنان شرکت هایپرفامیلی میباشد.
2استخدام در شرکت به چه طریق انجام میشود؟
با توجه به نیاز سازمان، اقدام به درج آگهی در روزنامه های کثیر الانتشار نموده و پس از مصاحبه بطور محدود استخدام می نماید ضمناً در صورت نیاز به مشاغل تخصصی و امورات مربوط ،کاربران رزومه تخصصی خود را بر روی سایت اعلام نمایند تا در فرصت مناسب از تخصص و تجربه آنان بهره گرفته شود.
3فروشگاه های هایپرفامیلی در چه ایامی بطور کلی تعطیل است؟
ایام تعطیل تمام وقت فروشگاهها عبارتند از تاسوعا، عاشورا و اربعین حسینی ، رحلت حضرت رسول اکرم ، شهادت حضرت علی علیه السلام ، رحلت امام راحل (ره) و اول و 13 فروردین همچنین در سالروز 22 بهمن فروشگاه ها نیم روز صبح تعطیل اند.
4جشنواره صد در سبد فروشگاه پدیده شاندیز مشهد به چه صورت اجرا می شود؟
در این جشنواره، شانس بازگردانده شدن 25 تا 100 درصد مبلغ خریدتان را دارید. سیستم به صورت تصادفی یک فاکتور را در صندوق انتخاب می نماید و این تخفیفات شامل فاکتور و مبلغ خرید می گردند. تا اطلاع ثانوی این جشنواره ادامه دارد
5ساعت کاری شعب فروشگاه های زنجیره ای هایپرفامیلی به چه صورت می باشد؟
همه روزه از ساعت 9 صبح تا 11 شب در ایام غیر تعطیل و در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 9صبح تا 12 شب آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشند.