افتتاح «فامیلی» تجربه‌ای خوب برای همدانی‌ها خواهد شد

اخبار
زمان مطالعه: 3 دقیقه

فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر دنیا نقش اساسی را در تامین سبد کالایی خانواده‌ها بر عهده دارند. شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای فامیلی زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ عرضه‌کننده انواع مواد غذایی بسته‌بندی و تازه فروشی و همچنین مواد بهداشتی با مناسب‌ترین قیمت در سراسر کشور است. این شرکت علاوه بر افزایش قدرت خرید مردم و تقویت سبد خانوار، اشتغال‌زایی را نیز به‌عنوان یکی دیگر از خدمات خود در دستور کار قرار داده است.

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای فامیلی فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده و شاید بتوان از آن به‌عنوان جدیدترین فروشگاه زنجیره‌ای کشور نام برد. این شرکت به‌منظور خدمت‌رسانی به کلیه خانواده‌های سراسر کشور آغاز فعالیت خود را به راه‌اندازی فروشگاه در شهرستان‌های مختلف اختصاص داده است.

فامیلی در شرایط سخت کنونی با توجه به اپیدمی ویروس کرونا در جهت انجام رسالت خود که همانا خدمت‌رسانی به هم‌میهنان است تلاش مضاعفی را در راستای گسترش فروشگاه‌های خود به کار بسته است و از اسفندماه سال گذشته تاکنون در شرایط سخت کرونایی 9 فروشگاه بزرگ جدید را در شهرهای مختلف افتتاح و به لیست شعب قبلی افزوده است.

عصر روز سه شنبه مورخ  21 بهمن‌ماه 99 فروشگاه فامیلی در شهر همدان با حضور مدیران ارشد این مجموعه و همچنین “سید جواد حجازی” موسس خیریه دارالایتام مهدیه همدان  افتتاح شد.

با شنیدن نام مجموعه گروه صنعتی گلرنگ شاید اولین اسمی که به ذهن ما  برسد حاج کریم فضلی است که اصالتی همدانی دارد و اکنون که خودش در بین ما نیست، هنوز هم نام و اقداماتش برای همدانی‌ها و شهر همدان دیده می‌شود.

این شرکت که با شعار «خرید خوب را تجربه کن!» درحال فعالیت است و بیش از 50 درصد کالاهای این مجموعه از تولید تا مصرف  متعلق به گروه صنعتی گلرنگ است و همین سبب شده تا یک مزیت رقابتی مثبت نسبت به سایر رقبا داشته باشد.

معاونت توسعه و تجهیز شرکت فامیلی مدرن در آئین افتتاح شعبه فروشگاه فامیلی در شهر همدان با بیان اینکه این فروشگاه در برج سعیدیه نخستین فروشگاه فامیلی در استان همدان است، گفت : فروشگاهی که امروز افتتاح شد نزدیک به هزار و 400 متر سطح فروش دارد.

مهدی زارع منش ادامه داد: به واسطه اینکه مالک اصلی گلرنگ، جناب فضلی اصالتی همدانی دارد برنامه ویژه‌ای برای استان همدان داریم و در نظر داریم تا در شهر همدان با سطح 14 هزار متر سرزمین فامیلی ایجاد کنیم.

زارع منش با اشاره به اینکه برنامه توسعه در شهر همدان برای این فروشگاه نزدیک 7 هزار مترسطح فروش است، اضافه کرد: مجموعه صنعتی گلرنگ بالغ بر 40 هزار نفر پرسنل دارد که به صورت مستقیم در حال فعالیت هستند.

وی با تأکید براینکه شاکله اصلی گروه صنعتی گلرنگ بخش تولید است که در بخش‌های مختلف اعم از شوینده، مواد غذایی، سلولزی، پلیمری، لبنیات، آرایشی و بهداشتی فعالیت دارد، اظهار کرد: در گروه صنعتی گلرنگ برندهایی ازجمله اوه، اکتیو، سافتلن، اویلا، فامیلا، نانسی، مرسی، آریوپلاست درحال تولید هستند.

وی بیان کرد: از سال ها پیش سیاست گروه صنعتی گلرنگ کامل کردن زنجیره از تولید تا مصرف است؛ این گروه صنعتی ابتدا از فروشگاه افق کوروش آغاز به کار کرد که در حال حاضر بیش از 2 هزار و 300 شعبه در سطح کشور دارد.

زارع منش در ادامه اظهار کرد : در سال 96 تصمیم بر این شد تا گروه صنعتی گلرنگ در متراژهای بزرگتر ورود کند و با برند فامیلی در آذر 96 نخستین فروشگاه را در گنبدکاووس تأسیس کرد.

وی با تأکید بر اینکه در حال حاضر شرکت فامیلی با 31 فروشگاه در 16 استان فعالیت می‌کند و به سرعت در حال پیشرفت است گفت: برنامه توسعه‌ای شرکت فامیلی در سال 1404 رسیدن به 390 هزارمتر سطح فروشگاه است.

زارع منش گسترش فروشگاه‌های فامیلی در شهر همدان را از دیگر برنامه‌های توسعه نام برد و تأکید کرد:  محصولاتی که در فروشگاه عرضه می شود چیزی حدود 30 هزار قلم است که بر اساس متراژ و موقعیت فروشگاه این 30 هزار کالا تقسیم می شود و در فروشگاه همدان نزدیک به 10 هزار قلم کالا در دسترس مردم قرار دارد.

وی درباره برنامه توسعه در کشور نیز اینگونه بیان کرد: برای 183 شهر که جمعیت بالای 45 هزار نفر دارند این فروشگاه‌ها را راه‌اندازی می‌کنیم.

مطالب مرتبط

جدیدترین اخبار فامیلی

جدیدترین مطالب سبک زندگی

جدیدترین مطالب صنعت خرده‌فروشی

جدیدترین مطالب آشپزی

جدیدترین مطالب آموزشی سلامتی

جدیدترین مطالب توسعه فردی

جدیدترین داتستنی های جالب

جدیدترین مطالب سفر و گردشگری