افتتاح فروشگاه فامیلی پَک در شهر بابل

اخبار
زمان مطالعه: 2 دقیقه

معرفی فامیلی پک

تامین به موقع کالا، درک نیاز مشتری و ارائه قیمت های رقابتی از خصوصیت های اصلی هر فروشگاه  موفق می‌باشد. در راستای این مهم، برند هایپرفامیلی با سابقه درخشان و تاسیس بیش از 70 هایپرمارکت در سطح کشور، فروشگاهی متفاوت را با نام تجاری “فامیلی پَک” برای اولین بار در شهر بابل (روبروی دانشگاه آزاد) تاسیس نموده است که دارای ویژگی های زیر می‌باشد:

  • امکان خرید به قیمت عمده برای عموم مشتریان
  • تنوع بالای کالاهای مصرفی خانواده، موسسات و …
  • تخفیف های منحصر به فرد برای کالاهای استراتژیک
  • فروش کالا به صورت پَک و دارای بسته بندی
  • فضای بزرگ و مهندسی شده برای ایجاد آسان ترین تجربه خرید
  • دسترسی آسان و پارکینگ اختصاصی
  • برگزاری جشنواره های متنوع

هدف فامیلی پَک

هدف اصلی فروشگاه های فامیلی پَک ارائه کالا با کمترین هزینه تمام شده برای مشتری خود می‌باشد. شرکت فامیلی مدرن با صرفه‌جویی در هزینه‌های عملیاتی، عمده سود ناخالص خود را به عنوان تخفیف به مشتریان ارائه می‌نماید و نیز با ارائه خدماتی جذاب مانند فروش اعتباری، به مشتریان عزیز در خرید مایحتاج خود یاری می‌رساند. بعبارتی در این فروشگاه، تمام مایحتاج خانه و کسب و کار افراد، هم بصورت پکی و هم تکی قابل خریداری است. اما برای سود بیشتر و هزینه کمتر، خرید پکی به صرفه تر است.

فروشگاه های فامیلی پَک با ارائه رویکردی جدید، پاسخی به اتمسفر اقتصادی روز و چالش های اصلی خرده فروشان، کسب و کارها و فروشگاه های مختلف می‌باشد.

چشم انداز فامیلی پَک

طبق برنامه توسعه قصد داریم در سال جاری 10 شعبه از فروشگاه فامیلی پَک را افتتاح نماییم که تمرکز بیشتر این فروشگاه‌ها در مناطق مرزی و روستایی که قیمت ارائه شده اهمیتی دو چندان دارد خواهد بود.

آدرس: جاده بابل_قائمشهر. روبروی دانشگاه آزاد بابل

شعبه دیگر فامیلی در بابل

علاوه بر این، شعبه دیگری از فروشگاه هایپرفامیلی در شهر بابل وجود دارد که آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز بوده و بهترین محصولات را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به فروش می‌رساند. البته که خرید پکی در این شعبه مانند فروشگاه فامیلی پک، امکان پذیر نیست. در نتیجه اگر قصد خرید پکی و عمده را دارید، حتما سری به فروشگاه فامیلی پک بزنید.
آدرس: بابل، کمربندی شرقی، نبش بوستان۲۴

مطالب مرتبط

جدیدترین اخبار فامیلی

جدیدترین مطالب سبک زندگی

جدیدترین مطالب صنعت خرده‌فروشی

جدیدترین مطالب آشپزی

جدیدترین مطالب آموزشی سلامتی

جدیدترین مطالب توسعه فردی

جدیدترین داتستنی های جالب

جدیدترین مطالب سفر و گردشگری