راهنمای سفارش گذاری و تایید فاکتور تامین کننده

برای ورود به پرتال تامین کنندگان با مراجعه به آدرس https://supply.hyperfamili.com وارد صفحه ی زیر خواهید شد

در این صفحه نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید (نام کاربری و رمز عبور توسط این مجموعه برای هر تامین کننده ارسال شده است. لطفا در صورت عدم دریافت کد کاربری و رمز عبور خود با شماره تماس 45627000 و داخلی 149 تماس حاصل فرمایید)
بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود صفحه ی زیر باز خواهد شد

در این صفحه بر روی منوی سفارشات ، سفارشات باز کلیک کرده و با انتخاب بازه ی زمانی و فروشگاه مورد نظر ، تمامی سفارشاتی که توسط مجموعه فامیلی مدرن برای شما ثبت شده باشد به شما نمایش داده خواهد شد.

با کلیک بر روی نمایش جزئیات، اطلاعات سفارش درخواستی به صورت کامل به شما نمایش داده خواهد شد همچنین قابلیت خروجی اکسل و چاپ نیز برای شما وجود دارد.

در صفحه ی باز شده(جزئیات سند سفارش) همانگونه که در عکس زیر نمایش داده شده است می توان تعداد سفارش را برحسب نیاز تغییر داد. در این مرحله تامین کننده می تواند حداکثر تا 10 درصد تعداد سفارش هر محصول را کسر کند همچنین اجازه افزایش نیز ندارد. در ضمن سفارشات حداکثر تا 50 درصد مبلغ کل میتواند کاهش داشته باشد در غیر اینصورت تامین کننده مجاز به تایید سفارش نمی باشد. بعد از تغییرات انجام شده با زدن دکمه ی تایید سفارش، مرحله ی تایید تامین کننده برای این سفارش به اتمام خواهد رسید.

بعد از تایید تامین کننده سفارش در بخش دریافتی کیان اضافه شده و انباردار در صورت ارسال بار توسط شما، محصولات را رسید خواهد کرد.
بعد از دریافت کالاها در انبار و ثبت سیستمی توسط پرسنل انباردار این مجموعه، فاکتور دریافتی در قسمت فاکتورهای دریافتی، تایید فاکتور نمایش داده می شود. در این قسمت همانگونه که در عکس نمایش داده شده است با کلیک بر روی نمایش کالاها ، کالاهای مربوط به این فاکتور ارائه می شود. تمامی قسمت ها (تعداد کالاهای ارسالی، نرخ ارسالی و .. ) در این قسمت باید توسط شما بررسی شود.

در صورت صحیح بودن موارد نمایش داده شده در آن فاکتور ، تایید فاکتور را بزنید. لازم به ذکر می باشد بعد از تایید فاکتور این سند جهت پرداخت به واحد محترم مالی این مجموعه ارسال می شود و در صورت عدم تایید این فاکتور، پرداختی انجام نخواهد شد.

همچنین در صورت احتیاج به مکاتبه با این مجموعه می توان از قسمت مدیریت پیام ها، ارسال پیام استفاده نمایید.

لطفا در صورت وجود هرگونه مشکلی با شماره تماس 45627000 با داخلی 143 تماس حاصل فرمایید.