افتتاح سومین شعبه هایپرفامیلی در تهران

اخبار
زمان مطالعه: 2 دقیقه

افتتاح سومین و بزرگ‌ترین شعبه هایپرفامیلی در تهران

سومین شعبه از فروشگاه‌های زنجیره‌‎ای هایپرفامیلی در تهران که در منطقه 2 و غرب شهر تهران واقع شده است، روز پنج‌شنبه یازدهم آذرماه افتتاح شد.
در این مراسم که با حضور پرشور مردم همراه بود، جمعی از هنرمندان و مدیران صنعت خرده فروشی نیز حضور داشتند.
این فروشگاه که هم اکنون بزرگ‌ترین و کامل‌ترین فروشگاه فامیلی در تهران است در میدان تیموری واقع در منطقه طرشت قراردارد.
شعبه میدان تیموری از روز جمعه، 5آذرماه به طور آزمایشی به بهره برداری رسید و پس از یک هفته در یازدهم آذرماه به طور رسمی افتتاح شد.
براساس گزارش‌های میدانی، مردم منطقه طرشت در زمان بهره برداری آزمایشی استقبال بسیارخوبی از فروشگاه داشتند. تنوع کالا، فراوانی اجناس و ازهمه مهم‌تر تخفیف‌ها و قیمت مطلوب و مناسب کالاها می‌تواند از دلایل این استقبال باشد.
با توجه به حضور گسترده و استقبال کم نظیر مردم از فروشگاه هایپرفامیلی، این مجموعه تصمیم گرفت مراسم افتتاحیه بزرگی را برای اهالی منطقه برگزار کند.
این مراسم روز پنج‌شنبه ساعت 18عصر به میزبانی شاهین جمشیدی از مجریان توانمند تلویزیون و با حضور ساسان کریمی و ابوطالب حسینی از کمدین‌های نام آشنا و پرطرفدار، برگزار شد.
افتتاح فروشگاه توسط جناب آقای مهندس اسمایی، مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای فامیلی انجام، و پس از آن مراسم رسمی افتتاحیه در طبقه منفی یک فروشگاه آغاز شد.
محمدحسین اسمایی در ابتدای مراسم با اشاره به اینکه شعبه میدان تیموری چهل و سومین شعبه از مجموعه فروشگاه‌های هایپرفامیلی است، گفت: مفتخرم این خبر خوش را به مردم این منطقه اعلام که با هماهنگی‌های صورت گرفته از یک هفته دیگر این فروشگاه به طورشبانه روزی آماده خدمت رسانی به مردم است و همچنین در تلاش هستیم تا یک ماه آینده فروش انلاین این شعبه را نیز راه اندازی کنیم.
پس از صحبت‌های کوتاه مدیرعامل مجموعه، مراسم با مشارکت مردم و اجرای تئاتر کمدی ساسان کریمی و استندآپ ابوطالب حسینی پایان یافت.
لازم به ذکر است شعبه میدان تیموری فروشگاه‌های فامیلی دارای 1200متر سطح فروش، پارکینگ رایگان و بیش از 7هزارقلم کالا می‌باشد.
در این فروشگاه مواد بهداشتی، مواد غذایی تازه، گوشت، مرغ، میوه، آجیل و خشکبار و سایر کالاها عرضه می‌شود.

مطالب مرتبط

جدیدترین اخبار فامیلی

جدیدترین مطالب سبک زندگی

جدیدترین مطالب صنعت خرده‌فروشی

جدیدترین مطالب آشپزی

جدیدترین مطالب آموزشی سلامتی

جدیدترین مطالب توسعه فردی

جدیدترین داتستنی های جالب

جدیدترین مطالب سفر و گردشگری