با بهترین انیمیشن های سال 2022 آشنا شوید

دانستنی ها
زمان مطالعه: 3 دقیقه

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4، انیمیشن خانه، تام و جری: گاوچران، عصر یخبندان: ماجراهای باک وایلد، قلب آتشین، خرگوش مرغی و همستر تاریک، انیمیشن قرمز شدن، آکادمی خرگوش، فینیک و رفقای بد، تعدادی از محبوب ترین انیمیشن های سال 2022 هستند.

در ایام تعطیلات، برای پر شدن اوغات فراغت، کارهای زیادی می‌توان انجام داد. یکی از آنها، تماشای انیمیشن است. دیدن انیمیشن، بزرگ و کوچک نشناخته و با هر رنج سنی می‌توانید تماشا کنید. حال اگر به دنبال تماشای بهترین انیمیشن های 2022 هستید، تا انتهای این مطلب با هایپر همراه باشید.

بیشتر بدانید: بهترین فیلم های کره ای کدام است؟

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4

بهترین انیمیشن های 2022

انیمیشن هتل ترانسیلوانیا 4

داستان این انیمیشن درباره زمانی است که اختراع مرموز ون هلسینگ از کنترل خارج می‌شود، درک و رفقای هیولایش همگی به انسان و جانی نیز به هیولا تبدیل می‌شوند. هم اکنون که درک در بدنی اشتباه قرار گرفته و قدرت هایش را از دست داده، به همراه جانی که عاشق زندگی جدیدش به عنوان یک هیولاست، باید با همکاری یکدیگر بشتابند تا درمانی برای خود پیدا کنند.

خانه

خانه

انیمیشن خانه در سه دوره زمانی مختلف روایت شده و در مورد یک خانواده فقیر، یک فرد مضطرب و یک صاحبخانه ناامید است که همگی به یک خانه مرموز و عجیب گره خورده‌اند.

تام و جری: گاوچران

این‌ بار در یک مزرعه اتفاق می‌افتد. تام و جری با یکدیگر متحد می‌شوند تا به یک دختر گاوچران و برادرش کمک کنند. داستان از این قرار است که فردی شرور و زمین‌خوار می‌خواهد زمین و خانه این خواهر و برادر را از آن‌ها بگیرد و آن‌ها به کمک نیاز دارند.

تام و جری: گاوچران

عصر یخبندان: ماجراهای باک وایلد

در انیمیشن عصر یخبندان 6 ماجراهای باک وایلد راسوی نترس باک برادران پوسوم شرور کراش و ادی را تشکیل می‌دهند تا به ماجراجویی جدیدی وارد خانه باک شوند.

عصر یخبندان: ماجراهای باک وایلد

قلب آتشین

این انیمیشن به آرزوی دختر 16 ساله‌ای پرداخته است که دوست دارد اولین زن آتش‌‌نشان جهان شود.

خرگوش مرغی و همستر تاریک

این انیمیشن، در مورد قهرمانی جوان به نام چیکنهر است که ترکیبی از مرغ و خرگوش می‌باشد و اکنون به عنوان پسر خوانده پادشاه پیتر زندگی می‌کند.

انیمیشن قرمز شدن

دختر 13 ساله ای به نام می لی هر زمان که خیلی هیجان زده شود به یک پاندای قرمز غول پیکر تبدیل می‌شود.

آکادمی خرگوش

پس از انتخاب مکس به عنوان کاندیدای اسم حیوان دست آموز قهرمان، تخم طلایی ناگهان سیاه می‌شود.

فینیک

داستان این انیمیشن درباره موجوداتی خزدار به نام Finn است که تقریبا در همه خانه‌ها ساکن شده‌اند، اما انسان‌های زیادی از این موضوع خبر ندارند.

رفقای بد

رفقای بد

در این انیمیشن آقای وولف و دار و دسته اش خلافکاران سابقه داری هستند که بالاخره دستگیر می‌شوند. آنها اکنون باید به شهروندان درستکاری تبدیل شوند و این چالش سخت ترین چالش زندگی آنها خواهد بود.

سخن پایانی

در این مطلب از بلاگ فروشگاه فامیلی، به معرفی بهترین انیمیشن های 2022 پرداختیم. این انیمیشن ها را تماشا کرده و لذت ببرید.

مطالب مرتبط

جدیدترین اخبار فامیلی

جدیدترین مطالب سبک زندگی

جدیدترین مطالب صنعت خرده‌فروشی

جدیدترین مطالب آشپزی

جدیدترین مطالب آموزشی سلامتی

جدیدترین مطالب توسعه فردی

جدیدترین داتستنی های جالب

جدیدترین مطالب سفر و گردشگری