بیستاسی؛ ارزان‌ترین خرید سال!

اخبار
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

این جشنواره به پایان رسیده و فعال نمیباشد.

20 تا 30 اسفند در فامیلی

نوروز نزدیک است، امسال مردم کشورمان سال سختی را پشت سر گذاشته‌اند. سبد برخی خانوارها کوچکتر شده و قطعا تهیه مایحتاج شب عید نیز سخت‌تر شده است.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر دنیا نقش اساسی را در تامین سبد کالایی خانواده‌ها بر عهده دارند. شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای فامیلی زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ عرضه‌کننده انواع مواد غذایی بسته‌بندی و تازه‌فروشی و همچنین مواد بهداشتی با مناسب‌ترین قیمت در سراسر کشور است که افزایش قدرت خرید مردم و تقویت سبد خانوار، جزء اهداف اصلی این شرکت می‌باشد.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای فامیلی در جهت انجام رسالت خود که همانا خدمت‌رسانی به مردم عزیز کشورمان است اقدام به برگزاری جشنواره‌ای با عنوان “بیستاسی” از 20 لغایت 30 اسفندماه نموده است. در این کمپین که با هدف افزایش قدرت خرید مردم برنامه‌ریزی شده است، تخفیف‌های مناسبی بر روی انواع کالاها ازجمله کالاهای اساسی سبد خانوار در نظر گرفته شده است تا مردم بتوانند خریدهای نوروز 1400 را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

لازم به توضیح است که فروشگاه‌های زنجیره‌ای فامیلی در حال حاضر 34 شعبه فعال در سراسر کشور داشته وبرنامه‌ریزی دقیق و فشرده‌ای را برای گسترش شعبات خود در نظر گرفته است.
همه به مهمانی بزرگ فامیلی در ده روز پایانی سال دعوت هستند.

مطالب مرتبط

جدیدترین اخبار فامیلی

جدیدترین مطالب سبک زندگی

جدیدترین مطالب صنعت خرده‌فروشی

جدیدترین مطالب آشپزی

جدیدترین مطالب آموزشی سلامتی

جدیدترین مطالب توسعه فردی

جدیدترین داتستنی های جالب

جدیدترین مطالب سفر و گردشگری