پویش مهرآوا با دومیلیارد و هشتصد میلیون تومان کمک‌های مردمی پایان یافت

اخبار
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پویش مهرآوا به عنوان نخستین پویش مسئولیت اجتماعی فروشگاه‌های زنجیره‌ای فامیلی با همکاری موسسه خیریه مهرآفرین و مشارکت چشم گیر مردم عزیز و مشتریان فروشگاه فامیلی 26 بهمن ماه پایان یافت.
در این پویش که با هدف آزادسازی مادران زندانی جرائم غیرعمد برگزار شد، در مجموع 2 میلیارد و853 میلیون تومان از محل مشارکت مشتریان هایپرفامیلی و همراهان موسسه خیریه مهرآفرین جمع آوری شد.
در پویش «مهرآوا» شرکت هایپرفامیلی تخفیف‌های گسترده‌ای برای مشتریان خود درنظر گرفت که آن‌ها می‌توانستند با تهیه کارت‌های ۱۴هزارتومانی از دریافت بخشی از تخفیف‌ها صرف نظر و در این پویش خیر مشارکت کنند.
حداقل مشارکت در این کمپین دریافت یک کد ۱۴هزارتومانی بود، اما کسانی که خواهان مشارکت بیشتر  بودند می‌توانستند چندین کد با ضریب عدد ۱۴هزارتومان از صندوق دریافت کنند.
در این پویش که از 16دی ماه آغاز و به مدت 40 روز در تمامی شعب اجرا شد، تعداد کل سهم‌های مشارکت کنندگان به 53هزار و 830 سهم رسید.
مردم عزیز به دو صورت یعنی یا با خرید از هایپرفامیلی و بخشش تخفیف‌های خود و یا واریز مستقیم وجوه خود به حساب موسسه خیریه مهرآفرین در این پویش مشارکت کردند.
همچنین در کنار مردم عزیز، برندهایی چون مجموعه نماوا و شرکت بیوتی کد با ارائه خدمات به مشارکت کنندگان با این پویش خیر همراهی کردند.

مطالب مرتبط

جدیدترین اخبار فامیلی

جدیدترین مطالب سبک زندگی

جدیدترین مطالب صنعت خرده‌فروشی

جدیدترین مطالب آشپزی

جدیدترین مطالب آموزشی سلامتی

جدیدترین مطالب توسعه فردی

جدیدترین داتستنی های جالب

جدیدترین مطالب سفر و گردشگری